НОВИЙ JAGUAR F-TYPE ПРОВОДИТЬ СВІТОВУ ПРЕМ’ЄРУ РАЗОМ ІЗ HOT WHEELS®

Источник: ukrnovyny.com
Jaguar F-TYPE
НОВИЙ JAGUAR F-TYPE ПРОВОДИТЬ СВІТОВУ ПРЕМ’ЄРУ РАЗОМ ІЗ HOT WHEELS®
Новий Jaguar F-TYPE із малюнка у блокноті перетворився на модель Hot Wheels® та відправився в унікальну екскурсію дизайн-студією Jaguar.
 
Модель спорткара, створена у масштабі 1:64, вкрита чорно-білим камуфляжем, подолала 25 петель, зробила три стрибки, які кидають виклик гравітації, та увійшла у 44 повороти на 232-метровому оранжевому треку Hot Wheels®, створеному  у дизайн-студії.
 
На треку модель пройшла шлях від оригінального ескізу, своїх цифрових візуалізацій, вибору кольору капоту і зразків матеріалів до глиняної моделі. На цьому шляху можна побачити деталі гарного та сучасного F-TYPE ще до того, як вони стали реальністю.
 
Директор із дизайну Jaguar Джуліан Томпсон заявив: «Будучи дизайнером і поціновувачем автомобілів, я хочу сказати, що моделі Hot Wheels були частиною мого життя з дитинства. Вони захоплюють уяву, перетворюють володіння автомобілем своєї мрії на реальність і дають першу можливість фактично "управляти" автомобілем. Ми звикли створювати моделі з глини, але побачити таку детально опрацьовану модель гоночного автомобіля F-TYPE в масштабі 1:64 у студії, де вона продемонструвала кожен етап нашого дизайнерського процесу, стало дійсно унікальним досвідом».
 
Тісно співпрацюючи, дизайнери Jaguar і Hot Wheels використовували CAD-дані реального автомобіля для створення точної моделі для 3D-друку. Вони відтворили всі деталі нового F-TYPE, включаючи його новий капот, який відкривається проти ходу руху, характерні надтонкі фари Pixel LED і більш витончені передній і задній бампери.
 
Команда Hot Wheels також точно відтворила синій колір Velocity Blue з палітри SVO Premium, і навіть пофарбувала задній логотип F-TYPE вручну до того, як модель була закамуфльована перед своїм «відкриттям». 
 
І хоча в моделі Hot Wheels також відтворений інтер’єр, для того, щоб повністю відчути розкіш таких матеріалів, як шкіра Winsdor та благородний хром, потрібно опинитися всередині справжнього
F-TYPE. Пасажирів оточують такі деталі оздоблення, як монограми на сидіннях та панелях дверей, надпис «Jaguar Est. 1935» навколо кнопки розблокування відділення для рукавичок, що нагадує, як вперше назву Jaguar використав засновник компанії сер Вільям Лайонс для одного зі своїх автомобілів.
 
Оскільки ця модель використовує гравітацію для прискорення, новий Jaguar
F-TYPE випускається з рядом потужних та ефективних двигунів: чотирициліндровим із турбонаддувом потужністю 300 к.с., V6 із наддувом потужністю 380 к.с., а також V8 з турбонаддувом**  потужністю 450 к.с. і 575 к.с. Останній є ексклюзивним продуктом нової моделі F-TYPE R і в поєднанні з повним приводом забезпечує дійсно виняткову продуктивність на всіх передачах і в будь-яких умовах. Від 0 до 100 км/год авто розганяється за 3,5 секунди.
 
Маленька модель F-TYPE досягала швидкості до 300 км/год на спеціально побудованому треку, який був спроектований і розроблений під керівництвом офіційного дизайнера Hot Wheels Пола Шміда.
 
Старший менеджер із дизайну продукції Hot Wheels Брайан Бенедікт зазначив: «Ми працюємо з Jaguar вже більше 40 років, але це була можливість зробити щось дійсно особливе з автомобілем, який ще не надійшов у продаж. Відправитися до надсекретної студію дизайну Jaguar і попрацювати з талановитою командою дизайнерів, втілити у життя цей автомобіль і показати його на нашому оранжево-блакитному треку – це унікальна можливість».
 
Сучасна дизайн-студія Jaguar відкрилася у вересні. Вперше за 84 роки бренду вся дизайнерська команда була зібрана під одним дахом. Найсучасніша дизайн-студія в світі, оснащена провідною в галузі модельною робототехнікою, віртуальною реальністю, 11-метровою 4K панеллю, має в два рази більшу площу, ніж попереднє приміщення. Це дозволяє дизайнерам одночасно працювати над 20 повнорозмірними глиняними моделями.
 
* Надтонкі Pixel LED фари доступні ексклюзивно на моделі Jaguar F-TYPE R.
** Доступність нової лінійки двигунів залежить від ринку.
Новости по теме:

Новости партнеров:
Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите некорректный текст и нажмите Ctrl+Enter - так Вы поможете нам улучшить сайт. Спасибо!
Отправить Закрыть