Коронавірус відкинув світ на 20 років назад - доповідь Фонду Білла Гейтса

Источник: ukrnovyny.com
Коронавірус відкинув світ на 20 років назад - доповідь Фонду Білла Гейтса

У документі говориться, що кілька місяців пандемії фактично скасували результати, яких міжнародні організації домагалися роками.

Смертельна пандемія коронавірусу відкинула світ у розвитку на 20 років тому. Про це йдеться у великій щорічній доповіді, випущеній в понеділок Фондом Білла і Мелінди Гейтс, передає російська служба BBC.

У документі говориться, що кілька місяців пандемії фактично скасували результати, яких міжнародні організації домагалися роками. Кількість людей, що живуть у крайній убогості, за цей час зросла на сім відсотків. Крім того, кількість вакцинованих від інших хвороб людей на планеті впала на рівні 1990-х років.

"Взаємно посилюючі катастрофи" - так найкраще описати пандемію Covid-19. Спочатку з'явився сам вірус, потім уряди почали перерозподіляти ресурси, щоб з ним боротися, а потім люди перестали ходити до лікарів з остраху заразитися: все це - елементи повноцінної катастрофи в секторі охорони здоров'я", - йдеться в доповіді.

Попри все це, сам Гейтс впевнений, що згаяне можна надолужити за два-три роки за умови, що воскресне індустрія туризму, а Світовий банк надасть постраждалим країнам кредити на відновлення.


Новости по теме:

Новости партнеров:
Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите некорректный текст и нажмите Ctrl+Enter - так Вы поможете нам улучшить сайт. Спасибо!
Отправить Закрыть