EVA

05 февраля
22:08
Линия магазинов EVA показала процесс производства собственной торговой марки Viv`en petty в Италии Экономика
Национальная сеть Линия магазинов EVA организовала ознакомительный тур на специализированное предприятие ORI Industria SpA (Италия) для журналистов и сотрудников. Поездка в Италию стала возможностью для СМИ познакомиться с процессом производства СТМ Viv'en petty, а для лучших сотрудников EVA – получить искреннюю благодарность от компании за результативную работу и вдохновение на дальнейшие успехи.
03 февраля
12:58
Проєктний офіс компанії РУШ увійшов до топ-5 найкращих в Україні Общество и культура
Компанія РУШ, яка володіє Лінією магазинів EVA, отримала нагороду за один із найкращих проєктних офісів в Україні. Проєктний офіс компанії увійшов до топ-5 рейтингу за версією Project Management Institute Ukraine. Цього року учасників вперше оцінювали представники міжнародної асоціації PMO Global Alliance.
30 января
14:51
Фінансова директорка Лінії магазинів EVA Лілія Воленко увійшла до рейтингу найкращих фінансових директорів України Общество и культура
Фінансова директорка Лінії магазинів EVA Лілія Воленко увійшла в шорт-лист найкращих фінансових директорів України за версією видання «Топ 100. Рейтинги найбільших». Експертне журі складалося з представників міжнародних компаній, які спеціалізуються на пошуку та оцінці керівників вищої ланки. Головним критерієм відбору були фінансові показники компанії Лінія магазинів EVA за попередній рік та оцінка редколегії видання.
22 января
15:57
Понад 80 тисяч покупців EVA підтримали благодійну акцію для здійснення мрії тяжкохворої дівчинки Общество и культура
Національна мережа Лінія магазинів EVA – соціально-відповідальна компанія. Спільно з благодійним фондом «Ти не один» EVA успішно реалізувала один із соціальних проєктів, який здійснив мрію тяжкохворої дитини. Історія сміливої дівчинки отримала велику підтримку: всього за 4 місяці понад 80 тисяч покупців EVA стали учасниками благодійної акції.
28 ноября
18:51
Кам’янець-Подільський перинатальний центр отримав нове медичне обладнання на суму 130 тис. грн Общество и культура
Лінія магазинів EVA передала медичне обладнання в рамках проєкту «Orange Days», створеного для допомоги передчасно народженим малюкам України.
10 сентября
13:01
ВТМ Лінії магазинів EVA стала переможцем Національної премії Private Label 2019 Общество и культура
Проєкт власної торгової марки (ВТМ) Лінії магазинів EVA переміг у Національній премії Private Label 2019. Лінійка догляду за волоссям IQ Code отримала найбільшу кількість голосів та стала вибором споживачів серед рітейлерів у номінації «Переможець онлайн-голосування».
24 июня
16:03
EVA закупила та передала медичне обладнання до Херсонської дитячої обласної клініки Общество и культура
Лінія магазинів EVA передала медичне обладнання в рамках постійно діючого проекту «Orange Days», створеного для допомоги передчасно народженим малюкам України.
12 апреля
11:51
Лінія магазинів EVA святкує 2-гу річницю контакт-центру Общество и культура
Національна мережа Лінія магазинів EVA святкує 2-гу річницю діяльності контакт-центру компанії. За період своєї дільності відділ по роботі зі зверненнями клієнтів прийняв та опрацював понад 450 000 дзвінків.
21 февраля
11:59
EVA собрала более 1 миллиона гривен для недоношенных малышей Общество и культура
В феврале 2019 Национальная сеть Линия магазинов EVA провела десятый юбилейный проект Orange Days в EVA!, созданный для помощи недоношенным малышам в Украине.
1