Land Rover Defender

06 декабря
17:44
ВІДБУВСЯ ДОПРЕМ’ЄРНИЙ ПОКАЗ ОНОВЛЕНОГО LAND ROVER DEFENDER Авто
Офіційний імпортер Land Rover в Україні компанія «Віннер Імпортс Україна, Лтд» провела допрем’єрний показ абсолютно нового Land Rover Defender в Україні. Учасники події та представники медіа отримали нагоду познайомитися із довгоочікуваною новинкою, оглянути інтер’єр, оцінити лаконічний зовнішній дизайн позашляховика, а також дізнатися про амбіційні плани просування моделі на українському ринку.
08 октября
16:33
В УКРАЇНІ АНОНСОВАНО ЦІНИ ТА РОЗПОЧАТО ПРИЙОМ ЗАМОВЛЕНЬ НА ВИРОБНИЦТВО НОВОГО LAND ROVER DEFENDER Авто
Офіційний імпортер Land Rover в Україні компанія «Віннер Імпортс Україна, Лтд» розпочинає прийом замовлень на виробництво нового преміального позашляховика Land Rover Defender.
29 августа
12:37
ЕКСПЕДИЦІЯ 001 НОВОГО LAND ROVER DEFENDER: ПОДОРОЖ ВІД ЦЕНТРУ ЗЕМЛІ ДО ФРАНКФУРТСЬКОГО АВТОСАЛОНУ, ДЕ ВІДБУДЕТЬСЯ СВІТОВА ПРЕМ’ЄРА МОДЕЛІ Авто
Новий Land Rover Defender відправляється у свою першу експедицію з віддаленої Долини замків, яка знаходиться на кордоні Казахстану та Китаю.
02 августа
14:25
ЕКСПЕРТИ ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА ПРОВОДЯТЬ ВИПРОБУВАННЯ ПРОТОТИПУ НОВОГО LAND ROVER DEFENDER У ПУСТЕЛІ НА ЧЕСТЬ ВІДНОВЛЕННЯ 65-РІЧНОГО ПАРТНЕРСТВА ДВОХ ОРГАНІЗАЦІЙ Авто
Під час заключного етапу міжнародних випробувань прототип нового Land Rover Defender пройшов перевірку під наглядом експертів з тестування автомобілів з повним приводом з Міжнародної Федерації Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця.
23 июля
15:49
JAGUAR LAND ROVER ПРЕДСТАВИВ ПРОТОТИП LAND ROVER DEFENDER Авто
Камуфльований прототип Land Rover Defender, який знаходиться на фінальній стадії глобальної інженерної розробки, продовжує проходити найскладніші випробування в історії всіх автомобілів Land Rover в рамках підготовки до серійного виробництва.
07 мая
11:25
НОВЫЙ RANGE ROVER DEFENDER ПРЕОДОЛЕЛ 1,2 МИЛЛИОНА КИЛОМЕТРОВ ТЕСТИРОВАНИЙ И ИСПЫТАНИЙ Авто
На праздновании Всемирного дня Land Rover, который состоялся 30 апреля, компания объявила о завершении заключительной фазы испытаний нового Land Rover Defender на территории Кении. Камуфлированные пр
1