Jaguar Land Rover

24 ноября
12:45
Land Rover и Volkswagen сразятся в суде США Авто
Jaguar Land Rover (JLR) обратился в Комиссию по международной торговле США с требованием запретить Volkswagen Group продавать в стране сразу несколько своих вседорожников.
11 декабря
19:59
НАДРУКОВАНА НА 3D-ПРИНТЕРІ ЛАПА JAGUAR LAND ROVER ГАРАНТУЄ, ЩО ВСІ НОВІ АВТОМОБІЛІ Є ПРОГРЕСИВНИМИ Авто
Щоб допомогти інженерам оцінити зносостійкість майбутніх авто, компанія Jaguar Land Rover надрукувала унікальну лапу собаки на 3D-принтері.
01 ноября
16:05
ВИКОРИСТАННЯ ЕЛЕКТРОМОБІЛІВ ІЗ НУЛЬОВИМИ ВИКИДАМИ CO2 ПОЛІПШУЄ СТАН ЕКОЛОГІЇ Авто
Перехід людства на більш екологічні джерела енергії – важливий крок до кращого майбутнього. Адже вже зараз деякі локальні екосистеми світу потерпають від зміни клімату на планеті.
16 сентября
21:16
ВІРТУАЛЬНІ ОЧІ JAGUAR LAND ROVER ВИВЧАТИМУТЬ ДОВІРУ ДО БЕЗПІЛОТНИХ АВТОМОБІЛІВ Авто
Компанія Jaguar Land Rover встановила «віртуальні очі» на розумні капсули. Вони дозволяють зрозуміти рівень довіри людей до безпілотних транспортних засобів, адже результати наукових досліджень стверджують, що 63% пішоходів хвилюються, наскільки безпечно можна буде переходити дорогу у майбутньому.
22 августа
17:18
> > ОНОВЛЕНИЙ LAND ROVER DISCOVERY SPORT – ТУРБОТА ПРО НАВКОЛИШНЄ СЕРЕДОВИЩЕ ТА КОМФОРТ ПАСАЖИРІВ Авто
Вражаючий комфорт та якість автовиробника Jaguar Land Rover сягають ще вищого рівня в оновленій моделі Land Rover Discovery Sport. Останні відкриття розробників компанії дозволяють економніше витрачати пальне та зберігати у безпеці навколишнє середовище.
20 августа
14:52
JAGUAR LAND ROVER ПРАЦЮЄ НАД СТВОРЕННЯМ 3D КЛІЄНТСЬКОГО ДОСВІДУ ЗА ДОПОМОГОЮ ДИСПЛЕЯ HUD Авто
Компанія Jaguar Land Rover працює над розробкою наступного покоління прозорих дисплеїв HUD, які зможуть транслювати інформацію щодо безпеки на дисплей прямо перед водієм, а також дозволять пасажирам дивитися 3D фільми прямо зі своїх сидінь під час сумісних поїздок на автономних автомобілях у майбутньому.
12 июля
14:28
КОМПАНІЯ JAGUAR LAND ROVER ПРИСКОРЮЄ ЕЛЕКТРИФІКАЦІЮ Авто
Jaguar Land Rover анонсувала плани з виробництва ряду нових електромобілів на власному заводі в Касл Бромвіч, Великобританія. Цей анонс є наступним значним кроком компанії для забезпечення клієнтів ел
1