Харківська фабрика Філіп Морріс пройшла аудит за міжнародним водним стандартом AWS
У листопаді 2021 році виробничий центр Філіп Морріс Україна поблизу Харкова отримав золотий сертифікат у рамках аудиту за міжнародним водним стандартом AWS.
Його здійснювала компанія Control Union, яка з 2010 року входить до керівного комітету Європейського управління водними ресурсами (EWS).
Це наступний крок компанії на шляху до відповідального і раціонального використання водних ресурсів.
Міжнародний стандарт AWS стане практичним інструментом для поліпшення сталого водокористування за рахунок технічних консультацій, оцінки ризиків та реалізації стратегічних покращень на фабриці. До 2025 року всі виробничі потужності Philip Morris International пройдуть відповідну сертифікацію.
«Наша глобальна мета — мінімізувати кількість води на виробництво одиниці продукції. Міжнародний стандарт AWS є основою для того, щоб проаналізувати, зрозуміти обсяги та способи використання води нашим підприємством, запровадити рішення для зменшення споживання. Ми продовжимо свої зусилля на шляху до сталого управління водними ресурсами», — зазначив генеральний директор компанії Костас Салварас.
У 2019 році Філіп Морріс Україна інвестувала близько 8,19 млн грн в модернізацію обладнання та встановлення нових зливових систем на своїй фабриці у Харкові. Це уможливило використання зливової води у промислових потребах.
Крім того, було встановлено резервуари для повторного використання води, які допоможуть на 30% скоротити її споживання з міських систем та зменшити злив на 25 тисяч кубометрів на рік. Завдяки цим проєктам у 2020 році споживання води на одиницю продукції на підприємстві становило 1,53 м3/млн сигарет, що на 5,6% нижче за показник 2019 року.
У 2021 році компанія розпочала спільний проєкт з ГО «Українське товариство охорони птахів» (український партнер BirdLife International) щодо покращення гідрологічного стану каскаду штучних водойм, розташованого поблизу смт Рогань у Харківській області. У рамках цього природоохоронного проєкту до кінця 2022 року буде детально вивчено сучасний екологічний стан комплексу штучних водно-болотних угідь та їх водоохоронних зон, вплив на них прилеглих антропогенних територій, проведено низку природоохоронних заходів, спрямованих на підтримання високого рівня біологічного різноманіття, зокрема, шляхом відновлення природних джерел прісної води.
- Філіп Морріс запустила переробку пристроїв: користувачі можуть здати старий IQOS у будь-якому фірмовому магазині
- Філіп Морріс забезпечить заплановані бюджетні надходження від акцизу на ТВЕН лише в разі поступового зростання рівня акцизу
- Top Employer Institute: статус Філіп Морріс в Україні як одного з кращих роботодавців підтверджено