Google тимчасово заблокував політичну рекламу після заворушень у США

Источник: ukrnovyny.com
Google США Трамп
Google тимчасово заблокував політичну рекламу після заворушень у США

Google в середу поінформував своїх рекламних партнерів, що з 14 січня його платформи будуть блокувати всю політичну рекламу, а також будь-яку, що має стосунок до штурму Капітолію у США. Про це з посиланням на отримане повідомлення електронної пошти повідомляє Axios.

Як вказує видання з посиланням на лист, мотивація для такого кроку - "після безпрецедентних подій минулого тижня і напередодні майбутньої інавгурації президента".

"Рекламодавці не зможуть публікувати будь-які політичні оголошення або рекламу, що "посилається на кандидатів, вибори, їх результати, майбутню інавгурацію президента, триваючий процес імпічменту президента, насильство в Капітолії США або майбутні заплановані протести по цих темах", згідно з електронним листом, який цитує видання.

Заборони на політичну рекламу покликані не допустити плутанини і дезінформації, пов'язаної з дуже важливими подіями, пояснює видання. Google заявляє, що "обмежена версія" його політики щодо "делікатних подій" набула чинності після подій в Капітолії 6 січня.

Google зняв заборону на передвиборну рекламу в грудні після виборів 3 листопада і напередодні другого туру виборів в штаті Джорджія.

Додамо, 6 січня при затвердженні підсумків виборів в США в Конгресі — у приміщенні Капітолію виникли безпрецедентні для американської історії заворушення під час штурму прихильниками Трампа будівлі.

Група прихильників американського лідера-республіканця 6 січня після мітингу в Вашингтоні увірвалася в будівлю Капітолію, де в цей час відбувалася спільна сесія палат Конгресу США. Вони мали затвердити перемогу демократа Джо Байдена на виборах президента. У засіданні оголосили перерву, поліція Капітолія евакуювала членів Конгресу з будівлі. П’ятеро людей загинули, 52 людини були заарештовані.

Новости по теме:

Новости партнеров:
Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите некорректный текст и нажмите Ctrl+Enter - так Вы поможете нам улучшить сайт. Спасибо!
Отправить Закрыть