Кива живе в незадекларованому котеджі під Києвом

Источник: ukrnovyny.com
Кива живе в незадекларованому котеджі під Києвом

Пояснити журналістам, кому належить будинок в Козині, нардеп відмовився.

Одіозний нардеп від ОПЗЖ Ілля Кива живе у незадекларованому будинку в селищі Козин під Києвом.

Журналісти дізналися про будинок завдяки розповідям самого Киви про обшуки. Також фото і відеофіксацію обшуків опублікував у соцмережах його колега з фракції Вадим Рабінович.

Сам Кива після інциденту розповів, що правоохоронці побували у будинку, де живе його дворічна дитина. З матір’ю дитини, очевидно, у шлюбі він не перебуває.

Співставивши те, що потрапило у кадр, із оголошеннями про продаж та оренду нерухомості в Інтернеті, журналісти припустили, що йдеться про триповерховий маєток в Козині на Київщині.

Зазначається, що у березні минулого року котедж виставили на продаж. Триповерхова будівля з 8 кімнатами має площу 420 кв метрів. Ціна — 21 млн грн, а довгострокова оренда — 120 тис. грн на місяць. Проте ані купівлі будинку, ані витрат на його оренду немає в декларації Іллі Киви.

За словами авторів розслідування, Кива також користується автомобілем KIA, зареєстрованим на свого експомічника Олександра Даниленка.

Пояснити журналістам, кому належить будинок в Козині, нардеп відмовився.

Новости по теме:

Новости партнеров:
Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите некорректный текст и нажмите Ctrl+Enter - так Вы поможете нам улучшить сайт. Спасибо!
Отправить Закрыть