Китайська корпорація підтвердила ефективність української інновації SENUMAC
Компанія ТОВ «Дунайська судоходно-стивідорна компанія», що входить в структуру Китайської зернової корпорації COFCO International, підтвердила високу ефективність технології з управління автоматизованими системами завантаження поточно-транспортної лінії SENUMAC. Дана технологія була впроваджена на портовому комплексі перевалки зернових в Миколаєві.
За результатами комплексних випробувань ефективності встановлено, що, крім прогресивного методу організації роботи всього навантажувального комплексу, інновація значно знижує операційні витрати терміналу.
Підтверджені показники економії склали:
- скорочення часу навантаження на 10,2%;
- зменшення витрат електроенергії на 11%.
У миколаївському терміналі технологія SENUMAC дозволила вирішити відразу кілька базових проблем всіх елеваторів і перевалочних комплексів: підвищити робочу продуктивність лінії відвантаження до 90-95% від номінальної, мінімізувати вплив людського фактору на роботу комплексу, знизити знос транспортного устаткування. Вихід системи на заданий режим щоразу під час запуску відбувається в 4 рази швидше ручного управління.
«Конкуренція між перевалочними комплексами в Україні продовжує посилюватися. Для отримання прибутку від інвестицій необхідний інноваційний підхід до організації процесів перевалки, зменшення експлуатаційних витрат. Технологія SENUMAC забезпечує економію електроенергії в обсязі 170МВт на кожен мільйон т. відвантаженого зерна», - зазначив заступник генерального директора ТОВ «С-інжиніринг» Олександр Прищепа.
- Генштаб: по состоянию на 24 ноября общие потери вражеской армии в личном составе составили 730 740 солдат
- Генштаб: по состоянию на 23 ноября общие потери вражеской армии в личном составе составили 729 720 солдат
- Генштаб: по состоянию на 22 ноября общие потери вражеской армии в личном составе составили 728 300 солдат
- Генштаб: по состоянию на 21 ноября общие потери вражеской армии в личном составе составили 727 250 солдат