Винайдено робота-безпілотника для збору врожаю фруктів
До 2050 року через зростання чисельності населення і попиту на продукти харчування в світі подвоїться площа садів. Це призведе до дефіциту трудових ресурсів для збору фруктів – не вистачатиме близько 50 млн працівників. Втім, вже зараз з’являються пропозиції для вирішення цієї проблеми.
Ізраїльський стартап Tevel представив безпілотники для збору фруктів-це Flying Autonomous Robots (FAR, або літальні автономні роботи). Штучний інтелект дозволяє машині визначати, які плоди вже дозріли. Після цього робот зриває стиглі фрукти, сортує і складає їх в коробки, готові до продажу.
Безпілотники-збирачі фруктів можуть працювати і вдень, і вночі. Вони також збирають дані про врожай, зрілість, кількість і якість фруктів.
У майбутньому такі роботи дозволять фермерам економити на трудових ресурсах і не залежати від нестачі працівників.
-
Генштаб: по состоянию на 1 февраля общие потери вражеской армии в личном составе составили 1 240 680 солдат
-
Генштаб: по состоянию на 31 января общие потери вражеской армии в личном составе составили 1 239 590 солдат
-
Генштаб: по состоянию на 30 января общие потери вражеской армии в личном составе составили 1 238 710 солдат
-
Генштаб: по состоянию на 28 января общие потери вражеской армии в личном составе составили 1 236 570 солдат